Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom nem töltődik,...

A laptopom nem töltődik, hiába van bedugva, nincs más út, mint hogy vigyem szervízbe?

Figyelt kérdés
Hiába dugom be, nem töltődik, más töltővel is próbáltam, azzal sem volt jó, csak akkor kezd el töltődni amikor a csatlakozásnál erősebben odanyomom, de amikor elengedem megint nem érzékeli. Nyilván én is rájöttem, hogy a csatlakozásánál van a probléma, de nem lehet mégis valami más? Nem szívesen vinném szervizbe, mert az elkövetkező 2 hétben nagy szükségem lenne rá a suli miatt, ezért reménykedem hátha van valami más megoldás, még ha csak ideiglenes is.

#töltő #töltés #laptop #töltés.csatlakozás
2014. okt. 15. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugy tunik, cserelni kell a tolto aljzatot, 15-20k szokott lenni szervizben.
2014. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pinkpancser ***** válasza:
Ha másik töltővel se megy akkor esélyes a DC csatlakozó csere. Szervízben tényleg elkérnek simán 15000-t érte, pedig max 1 órás munka, kb 1000-1500 anyagköltséggel. Amúgy milyen gép?
2014. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"pedig max 1 órás munka, kb 1000-1500 anyagköltséggel"


Tapasztalt szervizesnek <1 ora munka, nekem viszont szinte 2 napom ment el azzal, hogy levadasszam ebay-en a megfelelo aljzatot (valami 150-250HUF volt szallitassal egyutt) 2x, mert eloszor rosszat rendeltem, majd rajojjek, hogy hogyan kell szetszedni a gepet (rossz szerviz kezikonyvet toltottem le amin 1 csavar nem volt feltuntetve), majd forrasztas tapasztalat nelkul sikeruljon kiforrasztanom az eredetit, majd sikeruljon az egeszet osszerakni megint...


Megegyszer nem allnek neki, inkabb kifizetnek 20k-t. :D

2014. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pinkpancser ***** válasza:

Igen, az 1 órát úgy értettem, hogy minden megvan hozzá :)

Én a múlt héten cseréltem egy MSI-ben, szétszedéssel, takarítással, újrapasztázással, hővezető cserével, összeszereléssel majdnem 1 óra volt. Na meg 3 hét mire megjött a 800 forintos csatlakozó.

2014. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!