Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik nyomtatóhoz kerül...

Melyik nyomtatóhoz kerül olcsóba a tampon? Milyet érdemes venni? (márka, vagy akár típus)

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 15:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, természetesen patronra gondoltam, csak teljesen máshol jár az agyam.
2014. okt. 14. 15:32
 2/5 anonim ***** válasza:
:D
2014. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

OFF: Infós kategóriában még nem láttam kapcsolódó kérdések között tamponos kérdéseket:D

On: Ezt találtam elsőre.

[link]

2014. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelni kell, hogy hány csepp van a dobozán, nehogy elöntsön a festék! :D


Félretéve a hülyeséget, ez többnyire úgy működik, minél drágább a nyomtató, annál olcsóbb a patron/toner. Színes vagy fekete-fehér nyomtatáshoz kell?

Mekkora rá a keret? Hogyan akarod használni és mennyit akarsz nyomtatni? (pl csak egy gép használná vagy több is, mert akkor célszerű hálózatosat nézni) stb..

Kicsit több infó kellene ahhoz, hogy típust tudjak ajánlani. Ja és lényeges az is, hogy milyen sűrűséggel nyomtatsz!

2014. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy gondolkodj el az utángyártott patronon. Én kb. egy ezresért veszem a négyes partonszettet egy 15k-s nyomtatóba, és majdnem annyit ki lehet velük nyomni, mint a gyári patronokkal, aminek szettje 12k.

Amúgy ha nagyon olcsó nyomtatót veszel akkor még lehet, hogy a tampon is kelleni fog, láttam már olyan cuccot aminek az összes nyílásán dőlt kifelé a tinta nyomtatáskor... :D

G.

2014. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!