Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akyga AKY006BK számítógépház...

Akyga AKY006BK számítógépház vélemények?

Figyelt kérdés
Kissebb gamer konfighoz.

2014. okt. 13. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy 15 éves fehér ház is bőven megfelel. Nem értem ezen mit véleményezzünk.

ha tetszik és bele fér amit veszel akkor vedd meg.

2014. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szellőzés és a masszív test. A paraméterek nem rosszak a gépnél és nekem tetszik, csak valami véleményre lettem volna kíváncsi.
2014. okt. 18. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy Akyga házam. Nincsenek jó tapasztalataim. Már a beszerelésnél ríhatnákom támadt, mert a merevlemzek felfogatása több mint különleges, nagy nehezen sikerült.


Vékony anyag,rezonál mindentől. Nálam még a DVD sem nyílt ki a rugótól, de látom ezen már nincs olyan. A ledjei olyan erősen világítanak,hogy szinte vakít....


Egy hétig volt meg....Javasolnám elkerülni, inkább Thermaltake vagy Zalman.


Sok bosszúságtól megkíméled magad.

2014. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De milyen volt neked? Ezen nincsenek ledek. És milyen házat tudsz ajánlani ennyiért, ami felsőtápos (a hexa-m miatt) és hasonló méretű? Bár csak azért kérdeztem, hogy milyen volt mert nem biztos, hogy ez is rossz.
2014. okt. 18. 11:36
 5/8 A kérdező kommentje:
ez olyan mint ha azt mondom, hogy milyen rossz az a AMD nem tudom milyen proci, akkor már az egész márka rpssz?
2014. okt. 18. 11:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy mindegyik ilyen. De a tapasztalat azt mutatja, hogy nem sok különbség van köztük. És persze minden gyártó tanul folyamatosan.


A pontos típusára nem emlékszem, nekem a bekapcsoló,reset gomb ledjei voltak erősek. Az anyaghasználat meg...arról inkább nem beszélnék :)


De ki kell próbálni... és tényleg rövidek a Hexa kábelei, de szerintem be lehet szerelni alsótápos házba is, csak ügyesen. :)

2014. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem van itthon egy 15 éves Acorp gépházam, egyáltalán nem rezonál és valami iszonyat masszív (simán rá lehet ülni). Jelenlegi házam egy Sharkoon Vaya, amit ajánlanék, csak a hexa nem igazán lenne jó hozzá.
2014. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen rövid kábelek de egy codegen még el is menne.
2014. okt. 18. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!