Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék tápot cserélni de?

Szeretnék tápot cserélni de?

Figyelt kérdés

Illetve nem tudom, mert le szeretném cserélni a tápomat, mert ez ami most van bekapcsoláskor fura hangot ad ki, aztán megütöm 2x normális lesz.


Na szóval a tápegységem valahogy így néz ki (nem pont ez):


Csak azt akarom vele megmutatni, hogy a ventilátor, és a tápegységnek az a része ahova a tápkábelt kell dugni, hol helyezkedik el. (Fuhh nem jut eszembe a hivatalos neve :D)


[link]


És le szeretném cserélni egy FSP Raider 650W-ra ami így néz ki:


[link]



Bele menne ez a gépházba?

Valami ótvarfos gépházam van, majd azt is le akarom cserélni egy:

[link] -ra, de még ráér, illetve azt nem tudom, hogy ebbe bele menne-e ezért is raktam fel a kérdést.


Mert akárhogy nézem, ha a ventilátor kifele állna akkora a gomb, illetve a hely ahova a tápkábelt kell dugni benne lenne a sz.gép házba.

Ez viszont gond, nem igaz?


Vagy a ventilátor lehet benne a számítógépházba?



2014. szept. 20. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A ventillátor lehet belül, hiszen a tápegység hátulján a perforált részen fújja ki a levegőt.
2014. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó köszönöm :D


Múltkor kiszedtem a tápot, tisztítani, de nem is néztem, hogy van egy másik ventilátor rajta. /facepalm


Akkor nyugi van nem kell másikat keresni.


Köszönöm~

2014. szept. 20. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!