Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Codegen 400w 300xx tápot le...

Codegen 400w 300xx tápot le kellene cserélni?

Figyelt kérdés

Eddig teljesen jól működött nem volt vele semmi baj, vagyis nem tudtam róla de tegnap egy ismerősöm áthozott egy GTX 750TI-t kipróbálni és nem igazán barátkozott vele a táp. Alig volt terhelve a kártya már recsegett és egy idő után lelőtte a gépet. Benchmark programmal pedig szinte az indulás utáni másodpercekben.


Ami érdekes, hogy a HD 7770-val teljesen elvan. Ugyanúgy benchmark stb és semmi jele nem volt a GTX alatt tapasztaltaknak.


Nem tudom, hogy mennyire lenne sürgős lecserélni. (a gép kb 2 éves és nincs vele semmi baj)



2014. júl. 29. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket még ajtotámasznak sem használnám vegyél egy fsp 460w-ot
2014. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb vegyél egy minőségi tápot (FSP, Corsair) mert a géped "életével" játszol azzal a kodegánnyal. Mondjuk én az első hozzászólóval ellentétben néha-néha kitámasztom vele az ajtót :D
2014. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Moreno ***** válasza:
A Codegen nagyon rossz minőségű táp. Cseréld le mindenképpen. Egy jó minőségű 450-es, 500-as elég lenne.
2014. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm, lehet kapni a közelben amint tudok rá félre tenni meglesz.


Másodiknak, nekem majd jó lesz a fürdőbe akkor :D

2014. júl. 29. 08:59
 5/5 A kérdező kommentje:
3. Hát igen sajnos.. de ez volt a házban alapból és eddig nem foglalkoztam vele mert semmi okom nem volt rá, hisz teljesen jól csinálta a dolgát.
2014. júl. 29. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!