Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop billentyűzet rosszalkod...

Laptop billentyűzet rosszalkodik. Mit le7het kezdeni?

Figyelt kérdés
7ha lenyomom a "h" betűt, jön vele egy hetes is, és fordítva. ugyanígy összenőtt a nyolcas és a DEL valamint a tab valamivel, amit nem tudok, mi. ;) nem lehet ezt valahogy megoldani?
2010. jan. 23. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
a kalapács a megoldás!
2010. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van egykét jó számuk, de amugy nem igazán szeretem..
2010. jan. 23. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem némelyik már nem is működik, valami egyáltalán nem, valami pedig egyszer igen egyszer nem - vagy nem csinál semmit vagy 1 lenyomásra bead 5 darab t betűt.


jövő héten sztem veszek usb billt. laptopban lehet cseréltetni is, mondjuk az gondolom drága meg most nem tudom nélkülözni a gépem..

2010. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
féreg virus ha kiirtod megjavul nekem is ez volt csak nem laptopon:)
2010. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tuti nem vírus, azóta már többször volt újrarakva meg folyamatoson vírusirtó, spybot, malwarebytes, nem látogatok a neten gyanús oldalakat, kb van a napi pár szokásos. Csak én használom a gépet.


Valszeg kontakthiba lehet.

2010. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!