Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus laptopon be lehet állítan...

Asus laptopon be lehet állítani hogy világítson a billentyűzet? Vagy van erre valami program?

Figyelt kérdés
Mert sötétben elég kényelmetlen hogy nem látom a billentyűzetet.. és nem tudom be lehet állítani valami világítást a billentyűzeten vagy van e valami program erre.. gondoltam már foszforeszkálós billentyűzet matricára is.. de nem találtam sehol még. És igazat megvallva az lenne a legjobb a gépen be lehetne állítani.. Válaszokat előre is köszönöm...
2011. nov. 15. 01:11
 1/8 vagyokakilehetek ***** válasza:

1- konkrétan milyen típusú készülék,

2- egyáltalán van benne beépített világítást szolgáló led fények?

3- google beírod és teli van világító billentyűzet matricákkal..


[link]

2011. nov. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
X52D a típusa.. a billentyűzetvilágításhoz pedig annyit fűznék hogy sosem rendeltem netről jobb szeretem előbb kézbe fogni és látni amit meg akarok venni.
2011. nov. 15. 01:29
 3/8 vagyokakilehetek ***** válasza:
akkor maradi vagy... bocs :D :D
2011. nov. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vagyokakilehetek ***** válasza:

nem mellesleg a fentebb küldött linkben benne van az elérhetőségük is.. csak el kellene olvasni. ha akarsz ott is vásárolhatsz.


Címünk: 1084 Budapest, Mátyás tér 17. (Kis- és nagykereskedelem)


Nyitva-tartásunk: H - P : 10-18 -ig


Telefonszámunk: +36-1-314-2095


Címünk: 1085 Budapest, József krt. 40. (Kiskereskedelem)


Nyitva-tartásunk: H - P : 10-18 -ig


Telefonszámunk: +36-1-630-8075

2011. nov. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor én most utazzak 300km ert ezért ugye ? :D Ha pesti lennék tán még fel is mennék.. :D
2011. nov. 15. 01:53
 6/8 vagyokakilehetek ***** válasza:
és ugye egy kérdést nehéz megfogalmazni rendesen. abban jelezhetted volna hogy hol lenne jó legközelebb neked egy bolt. akkor nem tépném a pofám/ujjam felesleges dolgokkal
2011. nov. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ugye ha a kérdést rendesen elolvastad volna akkor rájöhettél volna belőle hogy engem az érdekel konkrétabban hogy a gépen be lehet e állítani :) és részvétem a pofád miatt.. :(:( igaz az igazi maradiaknak az van ;)
2011. nov. 15. 02:55
 8/8 2xSü ***** válasza:

Tudomásom szerint nem lehet beállítani, nincs benne ilyen funkció.


Lehetséges megoldások:

- Felkapcsolod a villanyt.

- Veszel foszforeszkálós matricát egy webshopban. (Nem olyan drága az és nem olyan dolog ez, amit hű de nagyon ki kell próbálgatni vásárlás előtt.) (Vagy fizetsz a házhoz szállításért, vagy keresel egy olyan ismerőst, aki Budapestre utazik és szán rád annyi időt, hogy megvegye neked.)

- Keresel egy boltot a településeden, ahol lehet ilyet kapni.


Ha egyik megoldás sem jó, nem akarsz kompromisszumokat kötni, akkor marad minden úgy, ahogy most van.

2011. nov. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!