Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen olyan program van...

Milyen olyan program van amivel hdd-t lehetne javítani?

Figyelt kérdés

Van egy külső rack-es 320 GB-os Sata Hdd-m. A gond vele hogy néha működik, néha nem. Néha másolásnál kiírja, hogy nem lehet másolni...formáztam többször, fat32-re, NTFS-re de mindig ez van. Átnézettem a HDD Regenerator nevű programmal ami kb a vinyónak 1/3-ad résznyi rossz szektort talált, javítani nem javította vagy csak én voltam nem hozzáértő, nem tudtam vele mit kezdeni. A lényeg hogy volna-e olyan valami progi ami mondjuk elválasztaná a rossz szektorors területet, de a maradék használhatóvá válna valamilyen módon? Van ilyen? Vagy mit csináljak?


Köszönöm s válaszokat!


2011. nov. 14. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

HDD SENTINEL -el próbálkozz. Az lezárja a hibás szektorokat. Ennek ellenére egyre terjedni fognak a hibás részek sok jóra ne számíts. Vegyél egy teljesen új 500 GB HDD -t 7.000 Ft ért.

Az ilyen progikkal sokáig nem fogod tudni kitolni a vinyód életét. Plusz az adataid nincsenek biztonságban. Erre ne sajnáld a pénzt.

2011. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi. hol veszel te ilyen vinyót 7 ezerért? :) (Írd privátban) Köszi
2011. nov. 14. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!