Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lehet lassú a laptopom?

Miért lehet lassú a laptopom?

Figyelt kérdés
Közel 3 éve vettem az Aldiba egy Medion Akoya laptopot. Az elmúlt 2,5 évben tökéletesen működött, nem fagyott le soha még játékkal sem. Az előző hónapokban viszont lassan bootol, és amikor végre betöltötte a Windows-t, akkor is nehezen tér magához, lassan nyitja meg például a fájlkezelőt, az internet is lassú rajta, pedig másik (8 éves HP) laptopon vagy telefonon tökéletesen gyors. Vírust nem találtam rajta és letöröltem minden utólagos fájlt, illetve programot, de még mindig fenn áll a probléma. Voltam vele garanciába szervizben is, ahol 2 hetet volt, de ott azt mondták, hogy nincs semmi baja és ez annyira gyors, amennyire kell. Ha valaki esetleg tudna segíteni, hogy mi okozhatja ezt, akkor kérem írjon, mert már nem tudom, hogy mit csináljak vele.

2014. okt. 11. 12:17
 1/3 BM-Striker ***** válasza:
HDD hány százalékos HD Sentinel szerint?
2014. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem néztem. Gondolod, hogy szar lehet a HDD és azért ilyen lassú?
2014. okt. 11. 12:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy a teljesítmény és a kondíció is 100%
2014. okt. 11. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!