Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a mobilnetet felismeri a...

Ezt a mobilnetet felismeri a Linux Mint vagy az Ubuntu? Mármint a szerkezetet. Nem kell hozzá külön drivert telepíteni, stb?

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 10. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A korábbi linux verziók csak felismerték ezt a modemet de nem kezelték egyáltalán. Bütykölni kellett a modeswitch-ben de úgy sem volt stabil.

Meglepődtem hogy az új 3.13 kernel milyen okos, mikor az Ubuntu 14.04LTS-t feltettem a laptopomra. Kíváncsiságból bedugtam a modemet hogy úgysem fog menni ezen se tuti de nagyon meglepődtem hogy azonnal kezelt minden mobil USB modememet. A régieket is. Szerintem működni fog. Elindítod a "hálózati kapcsolatok" alkalmazást és csak ki kell választani a mobilszolgáltatót a listából, le"ok"ézod végig az egészet és katt indul is a böngésződ ha elindítod felül a tálcából. Gyorsabban és stabilabban működik mint a gyári windowsos úton. Nagyon stabil.

2014. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
...ja még annyit, most is erről írok. Majdnem 1 egész napja vagyok fent kikapcsolás nélkül ezzel az USB modemmel ezen az ubuntun de még egyszer sem dobott le mint windowson, ahol állandóan ezt csinálta velem, főleg fájlok letöltésekor vagy épp a faceról amikor épp tartalmas hosszú levelet írtam.
2014. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!