Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új processzorhoz adják a...

Új processzorhoz adják a hővezető pasztát?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy új processzort (e6500<-szerintem a teljesítményéhez képest jó áron van 17ezerért[és a kérdések előtt: kompatibilis az alaplapommal]), de nem tudom hogy külön kell e megvenni a pasztát hozzá. egyáltalán mindegyik processzorhoz kell?
2010. jan. 22. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem rajt volt idáig mindig a hűtő alján.
2010. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha. köszii :)
2010. jan. 22. 10:12
 3/7 A kérdező kommentje:

és am a procirol mi a véleményed? =P

[link]

2010. jan. 22. 10:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Háát, ennyiért elég drága szerintem, de ha már van egy 775-ös alaplapod, akkor nem sok választási lehetőséged van...
2010. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy a dobozos procikhoz adnak pasztát, a többihez nem.
2010. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A dobozos procikhoz van hűtő, és annak az alján ott a paszta gyárilag. Ha a proci nem dobozos, vagy te extrább hűtést szeretné rá: a legtöbb hűtőn szintén lesz paszta már. ha nincs, vagy neked mindenképp a régi procid hűtője kell, akkor kell venni pasztát is. 500Ft alatti tétel.
2010. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ááh. nagyonszépen köszi a válaszokat =D

a procit a kirakat.hu-n (majd argep.hu-n is lecsekkoltam), teljesitményhez képest ezt találtam a legjobbnak. nameg 17ezerért szinte a duplája mint a mostani és az meg 14000ft.

2010. jan. 22. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!