Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Memória vagy alaplap hiba....

Memória vagy alaplap hiba. Segítség?

Figyelt kérdés
Új táp bekötése óta a gépem egyszer elindult használtam 1 órát utána állás után el se indult critical service error kékhalállal(windows 8.1) gyanakodtam ssd-re így telepítettem hdd-re a windowst. Megfagyott. Gondoltam akkor lehet pont a HDD. Felraktam SSD-re... azon is fagy. kábelek tuti jók. Olvastam oldalon, hogy memória tud ilyen okozni. írták, hogy mozdítsam meg a memóriát és ha akkor fagy akkor az a hibás. Futtattam memtestet az nem talált hibát viszont ha megmozdítom(elég egy tized millimétert tehát nem vagyok hülye, hogy erőltessem) elég hozzáérni akkor a balos memóriánál lefagy és nem indul újra a másiknál pedig feketeség és restart... Namármost. Az alaplapom lehet zárlatos? Vagy a memóriák szar? Próbáltam hogy csak egyiket betenni másikat kivenni. Úgy is fagy. Szóval nem tudom. Minden más hibátlanul üzemel... Segítség!!! Már nincs több ötletem

2014. szept. 30. 21:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Közben kiderult az egyik memóriám hibás. Mem teszt nem mutatta de ha az nincs benne akkor nem fagy
2014. szept. 30. 22:10
 2/4 A kérdező kommentje:
Nope... Lefagyottt... Akkor zárlatos lett az alaplap?
2014. szept. 30. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így édes kevés info, kéne a géped adatai azzal előrébb lennénk.
2014. okt. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Terás winyó, chieftec gps700a8 táp r9 290 vidkari fx6100 proci, 2x4 gb kingmax 1333mhz ram, 120giga ssd, m5a78l-m usb3 alaplap,
2014. okt. 1. 05:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!