Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véleményetek a CPU hűtőről?

Véleményetek a CPU hűtőről?

Figyelt kérdés

[link]

Egy i5-4460-hoz lenne.

Tudom ennek elég a gyári, de ha az esetleg

csörögne-csattogna akkor kéne másik és inkább nem kockáztatok.

Alulra, felülre lehet rá rakni ventikket és szinte kompatibilis minden foglalattal.



2014. szept. 29. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira elegseges a gyari, hogy nem eri meg sz0pni egy ilyen bonyolult xar felszerelesevel.
2014. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor_79 ***** válasza:
Biztos elvégezné a feladatát. Én kipróbálnám venti nélkül is, ha éppen csak internetezel. A sajátommal megtettem, de az nagyobb. Nézegettem az árakat, de 8 ezerig nem találtam jobbat.
2014. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég a gyári, mivel úgysem tudod tuningolni. Én is gyárit használok, igaz, nekem csak g3420 van. De ha csapágyas lenne vagy egyéb baja lenne, akkor is gyárit vennék helyette, ha már lehet kapni: [link]
2014. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előttem leírták a lényeget. Ha nem tuningolsz, akkor elég a gyári. Az intel procik amúgy is alacsony fogyasztásúak, nem generálnak akkora hőt, amit tuning hűtővel kéne elvezetni.
2014. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!