Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az Arctic...

Mi a véleményetek az Arctic Freezer A30 hűtőről?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem alap hűtő helyett, procim AMD FX 8350. Átlag 5-10 fokot nyerek vele. Alap hűtővel procim akár 70 fokig is felment a nyári melegbe, közbe sipolt akár egy vákum. Az Arctic szinte hangtalan, de most, hogy kicsit melegebb lett, eléri egyes játékoknál ugyanazt a hőfokot mint az alappal. Természetesen ez majd a későbbi nagy melegbe kiderül, hogy tényleg így van-e. Kérdésem annyival egészíteném ki, hogy szerintetek ez mennyire reális, és hogy megérte-e ?
2014. máj. 9. 21:49
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
Lehet, hogy kosz ment a bordára.
2014. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert max 1 hetes, és nem egy szemétdombon élek :D
2014. máj. 9. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
a hűtőpaszta megfelelő, és jól is van használva?
2014. máj. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BM-Striker ***** válasza:
Én se szemétdombbon élek, mégis telemegy porral a cpu hűtőborda rendszeresen.
2014. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a paszta lett felkenve ami járt hozzá, és megfelelően is lett felhasználva. Szerintem az igazi probléma a házam, mivel kicsi, és nem igazán tud rendesen szellőzni. Viszont ma nem melegedett annyira, szóval nem tudom, hogy pontosan mi is okozza.
2014. máj. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!