Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon x4 760k 4magot...

AMD Athlon x4 760k 4magot kettőnek lát. Miért?

Figyelt kérdés

A gépemben egy AMD Athlon x4 760k processzor van, ami ugyebár 4 magos. A teljesítmény adatoknál viszont csak 2 magosnak érzékeli a gép. A cpu-z valamint az Aida64 már 4 magot ír. Nincs különösebb bajom vele mert gyors a gép. Csak érdekelne hogy ez miért van hogy a teljesítmény adat csak 2 magot ír?


Képet linkelek

[link]



2014. szept. 29. 10:07
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Az AMD modulos felépítése miatt lát más értéket a Windows élményindexe. Szóval nyugi, 4 magosod van.
2014. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mert lüke a Windows

A képeden feljebb rendesen felismeri : AMD Athlon X4 760K Quad (négy!) Core Processor

Eszközkezelőben hány magot jelenít meg a processzorok fül alatt?

2014. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ ment a plusz! :)

Igen azt sejtettem hogy 4 magos csak gondoltam van rá megoldás hogy ott is 4-nek lássa. De ennek akkor nincs nagy jelentősége ezek szerint.


Jah és itt a kép az eszközkezelőről

[link]

2014. szept. 29. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:

:) hát igen

a Windows Élményindexet pedig felejtsd el.

Nem mérvadó program, nem is tudom minek készítették.

Ráadásul az általa mért eredmények utólagosan is módosíthatók átírással, és nem kell nagy tudás hozzá valakinek, hogy átírja ezeket az adatokat.

komolytalan egy program...

2014. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ennyire komolytalan:


[link]

2014. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
9.9 de 7.9 lehet a max na ez szép :D Az élmény index nem is érdekel engem, jobban hiszek annak amit tapasztalok. Csak az adatok összesítése miatt léptem oda és ekkor láttam meg :D Köszi mindent! :)
2014. szept. 29. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:

ugye mennyire komolytalan ? :))

És ez hivatalosan a Microsoft terméke!

szóval kerüld messzire az ilyen vérpistikék számára készült rendszerelemző baromságokat, nem is értem hogy kerülhetett be egy ilyen dolog egy Windows-ba

2014. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!