Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS laptopom aksija miért...

ASUS laptopom aksija miért merül le hamar?

Figyelt kérdés

Idén lesz 1 éves a gép. Korábban is hallottam, hogy az ASUS-ok aksiban nem túl erősek, de reménykedtem. Már mióta megvettem ilyen, csak nem nagyon viszem sehova. Akkuval kb 1 óráig bírja, és akkor még semmi érdekeset nem csináltam vele... ha videóznék mondjuk, ez lenne kb 20 perc!

Eddig nem vettem rá magamat, de most már vissza kéne vinni ugye? Amíg még van garancia. Mi lesz a biztosíték rá, hogy a kicserélt akku bírni fogja?


2010. jan. 20. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. Az aksira -ha jól tudom- fél év a garancia, de ASUS esetében az se ér semmit. Nekem is kb másfél év után adta fel. Használd hálózatról. Vagy vegyél egy újragyártottat. A helyzet igazából nem lesz jobb. ASUS. Én már csak legyintek rá.
2010. jan. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sokat hagytad lemerülni teljesen?

Hagytad lemerült állapotban?

Mert ezek tizedelik az élettartalmát.


Nekem van egy céges MSI. Korábban 5-6 órákat bírt, csak diagnosztikára volt használva, és csak én használtam.

Ahogy elkezdte minden paraszt hazahordani, az úgy csökkent az aksi kapacitása. Eleinte 4 óra, aztán 3, most már 120 perces filmet se tudok megnézni rajta.

2010. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél uj akkut
2010. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, jóformán mindig otthon, hálózatról használom. Ha ilyenkor kiveszem jót teszek neki? Mindenki mást mond ezel kapcsolatban, szóval már nem tudom, mi a jó. Nyilván a gyártóknak is vannak érdekeik/ ill vannak a felhasználói tapasztalatok, ha értitek, mire célzok ezzel...
2010. jan. 21. 13:23
 5/5 anonim válasza:
Na a nagy okos jön ezzel, hogy Asus, és már csak legyint rá. 3 és fél éves Asus-om van, és pontosan ugyanannyit bír az aksija, mint új korában! Ennyit erről. Minden ismerősöm 2-3 éves Asus aksija tökéletes, míg az összes Acernek 0 az aksija ilyen idős korára az én ismeretségi körömben.
2011. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!