Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől romlik kevésbé a laptopo...

Mitől romlik kevésbé a laptopom aksija?

Figyelt kérdés
Van egy új laptopom, nem akarom, hogy hamar tönkremenejen az aksija. Hogy jobb neki? ha folyton töltőn van, vagy ha hagyom, hogy lemerüljön, és akkor teszem töltőre?
2011. júl. 16. 00:06
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Ha folyton töltőn van, akkor sincs semmi, mert ahogy feltöltődik, lekapcsol a töltés. Ha feltöltve rakod el, az árt neki. Elrakni úgy kell, hogy van benne valamennyi. Olyan 5-10% kb-ra. Amúgy meg ha bent van, és úgy használod a gépet, akkor hálózatról megy, viszont tölt. Nekem a 3 éves 7630-om még 1 napot bír, új korába bírt 2,5-öt. Soha nem volt kiszedve az akksi, csak akkor, amikor takarítottam belülről.
2011. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg semmit se csinálj az akkuval, használd kedvedre,ha van konnektor a közelben, akkor töltőről.Ne vedd ki a gépből,mert nem szükséges.
2011. júl. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha nem árt egy kicsit lemeríteni.
2011. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!