Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A video kártya a hibás?

Dark27 kérdése:

A video kártya a hibás?

Figyelt kérdés
Vettem egy új videokártyát a gépbe geforce 610. Van mellé egy 10 éves konfigom. asrock lap, dual core 2x2000MHz 1MB L2, 800FSB, 2GB 667 ram. A problémám az mikor 3D-s filmet (full HD felbontasba a TV-n az is uj) nézek néha beszaggat a kép. Jól érzem hogy másik videokártya sem fog segíteni ezen? :)

2014. szept. 24. 12:43
 1/6 anonim válasza:

valószínű, vagy is lehetséges, hogy a videokártya illesztőprogramjai, nincsenek feltelepítve, na most ezt nem, tudom, hogy, hogy van de ha az új videó kártyád dobozában, volt telepítő, akkor azzal próbáld, de ha nincs benne, akkor van egy olyan program, ami minden illesztőprogramot feltelepít a gépre pl: Driver Genius

De ha nem ez a baj, akkor nem tudom, csak egy tipp volt!?

2014. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg a kártya bírja a hd t, a gyártó, és a felhasználók szerint is, én személy szerint furcsállom a dolgot, kb 4 éve 4830 am volt, azzal esélytelen volt a hd videó, és az a kártya lényegesen erősebb, mint a 610.


Drivert frissítsd az nvidia oldaláról, hátha.

2014. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyenge az a kártya a 3D fhd lejátszásához, de ez csak egy vélemény.
2014. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a dobozban lévő drivert használtam. A proci 100% megy mikor beakadozik. Megprobalom driver frissitést. Ha nem a konfig gyenge akkor visszaviszem a kártyát es hozok valami erősebbet. A proci még 65nm-es technologiás. 775 foglalatos :/
2014. szept. 24. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom XP-t használsz. Próbálj meg egy új telepítést, hátha utánna nem fog a procid 100 on pörögni.

Egy teleszemetelt xp is okozhat ilyen akadásokat.

2014. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Win 7 fut. (gond nélkül)A régi kártyámmal nem volt semmi gond kivéve hogy nem volt/van hdmi csatlakozó. PCIE hely is van a lapon ami 2.0 as. Ahogy most beleástam magam a közel 8 éves kártyám is erősebb mint ez. Teszek egy próbát egy másikkal hátha.
2014. szept. 24. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!