Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nektek rajta van a számítógépe...

Nektek rajta van a számítógépen az oldala?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, kinek hogy van a számítógépe, enyémen nincs rajta az oldala, mert egy r9 280 brutál nagy kártya, és elég alacsonyan van :D

2014. szept. 23. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajta az oldala akkor jobban melegszik.

Tapasztalat. Ezért nekem rajta van

2014. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előre, meg hátra egy egy ventillátor, és maris meg van oldva a légáramlás.

Ha nincsen felrakva a gépház oldala, akor pangó levegő alakul ki, ami csak melegszik, de nem megy sehova.

2014. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de így is tökéletes a szellőzés, elöl 12 centis venti hatja be a levegőt, hátul 12 centis ki. Az oldallapon szellőzőlyukak is vannak.
2014. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen mivel laptop :D a nagy gép majd nemsokára érkezik ott meg majd ki probálom hogy jobb :D
2014. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bamboochatheone ***** válasza:
Nekem rajta van. Van 3 120-as befúvó ventim alaplapról szabályozva és ehhez van 3 kifújó 140-es venti amivel eléggé optimális a légáramlás.
2014. szept. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs rajt, túl magas a cpu hűtő.
2014. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!