Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez milyen gép?

Szerintetek ez milyen gép?

Figyelt kérdés

Sziasztok :D

Alaplap: MSI A55M-E33

Processzor: AMD A4Series A4-6300 2x3,6Ghz T

Ram: 4GB DDR3 1333Mhz

VGA: ATi Radeon HD 8370D


Gépet szeretnék venni és nem tudom hogy ezekkel az adatokkal vajon a játékok mennyire fognak jól működni.

Az ára miatt gondoltam, hogy nekem ez megfelelő lenne mert szállítási költséggel együtt 60 000 Ft lenne.

Kérlek segítsetek :)

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. szept. 22. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez valami előre összerakott cucc?

Amúgy rettenetesen gyenge, játékra nem lesz jó, főleg ezekkel 1333mhz-s ramokkal.

Ennyiből inkább használtan nézegess, úgy jóval erősebb gépet össze tudsz rakni.

2014. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább gyűjts még pénzt, nem éri meg megvenni.
2014. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen gépet kb két éve raktam össze havernak netezni, meg FHD-ban videózni.

Játszani már akkor is alkalmatlan volt.

2014. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. válaszoló igen, google-be beírtam hogy "gamer pc árak" és az oldalakon barangoltam ahol rátaláltam erre a gépre. Szóval akkor nem jó értem. Köszönöm a válaszokat és akkor gyüjtögetek. :)
2014. szept. 23. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:
az az alaplap gyenge a procihoz(az alaplap túlmelegedés nélkül nem tud annyi áramot szolgáltatni a procinak amennyi kellene, így a proci sebességét visszaveszi)
2014. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 HUN_Sector ***** válasza:

Az A sorszámú AMD procik dedikált kártya nélküli konfigurációkhoz és htpc-k számára vannak elsődlegesen. Desktopba is teheted, csak minek... ha már egyszer vga-t is teszel bele. Inkább az AM2, vagy ha időtállóbb gépet akarsz, AM3 alaplapok és procik terén nézelődj.

Egyébként futtatja a játékokat, csak ezen a pénzen más jobban tudná.

Az 1333mhz és az 1600 mhz-es ramok között kb 2-3 fps különbség van, szóval az szinte mindegy. Árban viszont alig pár száz forint a differencia, ha tudod, mindig vedd a nagyobbat. Azonban játékra mostanság inkább már 8 gigabyte ramot javasolnak, a 4 giga az hamar el lesz fogyasztva a rendszer által. Persze ha régebbiekkel játszol, akkor elég lehet.


Ha a többiekre hallgatsz, összekuporgatsz mgé egy kis pénzt, mert jelenleg ez a gép a megvétele pillanatában már elavult lesz.

2014. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tisztelt ötös válaszoló. Az a processzor mindösszesen 65 wattot fogyaszt.

Nem hiszem, hogy létezne olyan FM2+ alaplap, ami ezt a processzor energia igényt ne tudná kielégíteni.

2014. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7, tudom, rájöttem, csak félrenéztem fx6300-nak :)
2014. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

aki leszavazta a válaszomat (#1) az indokolja már meg, hogy miért tette.

Ha játszani akar, akkor újonnan ennyi pénzből nem fog normális gépet összerakni. Használtan sokkal jobban megérné.

2014. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!