Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépház elejébe szerelet USB...

A gépház elejébe szerelet USB panel gyenge, és 2 nem működik? Meg lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
M-Tech AS08A a gépházam. Az elejében van 4 USB port. A 2 baloldali még azt mondom, hogy jó, bár olyan közel vannak egy máshoz hogy csak 1 dolgot lehet bedugni. Mind1! Van középen a szokásos mikrofon/füles csatlakozó és jobboldalt még 2 USB. Az a gond, hogy amikor bedugtam a mikrofont, szabályosan éreztem, hogy az egész csatlakozó beljebb csúszik, és ahogy nyomom a csatit, úgy ment beljebb 2-3mm-et a csatlakozó. Nem gond, mert mikrofont érzékeli csak zavaró. A jobboldali 2 usb meg "lötyög" Bedugom a pendrive-ot az is beljebbmegy vagy 3-4mm-et. Olyan mintha baloldalt lennének csavarok, a jobb oldalt pedig nem csavarozták volna be. Azon kívül a 2 jobboldali csatlakozó az elejétől kezdve nem működik. Valószínüleg azért mert nem kötötték be! Be tudom én ezt kötni valahogy?

2014. szept. 21. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Leszeded a ház elejét (általában csak patentok rögzítik) és megvizslatod, hogy mi a gond a rögzítésnél és a bekötésnél.

Ha megmozgatod, akkor elvben rá kell jönnöd.

Ha valami eltört, akkor kreatív feladat, hogy miként varázsolod vissza.

2014. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd le az oldalát, keresd meg a bekötetlen USB-k csatlakozóját, és keress neki helyet, valószínűleg ott van, ahol a másik is. Ami meg a csavarozást illeti, lehet, hogy csak kilazult. Vedd le az elejét, és nézd meg.
2014. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
HOgy szedjem le?
2014. szept. 21. 10:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Megfogod a műanyagot és szépen előre elkezded húzni. Műanyag patentok tartják.


Ha nem vagy benne biztos, akkor vedd le a ház oldalát és lessél be az alsó sarkok felé. Ott láthatod, hogy patent, vagy csavar tartja. 99,9% hogy patent, mert csavarral sokkal macerásabb gyártani is.

2014. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!