Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a külső merevlemez alkalmas...

Ez a külső merevlemez alkalmas lehet arra, hogy képeket jpeg formátumban, videókat mpeg formátumban biztosnágosan tárolhassunk rajta?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 10:49
 1/5 A kérdező kommentje:
2014. szept. 20. 10:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy milye lemez és hogy milyen formátum.

Természetesen jó, de ha nincs erről is biztonsági mentés ne lepődjetek meg, ha elvesznek az adatok. Ez minden tárolási módra érvényes. Az az adat, ami egyszer van meg, valójában nincs meg.

2014. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Linket nem küldtél, de csípőből azt tudom mondani, hogy NEM.

Egyetlen eszközön soha nem tárolunk nélkülözhetetlen adatokat. Legalább kettő, de inkább 3 adattároló az ajánlott.

Ezt tapasztalatból mondom, hiszen már én sem láthatom többet az újszülött kislányom első fényképeit.

2014. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából van már itthon egy külső merevlemez, amin tároljuk a képeket, videókat, de gondoltam veszek még egyet és az anyukáméknál lesz. Én is attól félek, hogy elvész a sok klassz kép, videó a gyerekekről, úgyhogy inkább beáldozom azt a 20000-et.
2014. szept. 20. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A megoldás: külső merevlemezzel szinkronizált felhő.
2014. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!