Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Aki azt mondja hogy az AMD...

Aki azt mondja hogy az AMD jobbb (processzor) szerintük miért jobb? Aki azt hogyaz intel az miért mondja azt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 09:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%
AMD videokártya ha proci akkor intel
2014. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nézem le az AMD-t csak rossz élményeim vannak vele kapcsolatban! :)
2014. szept. 20. 10:14
 13/13 anonim ***** válasza:
76%
Én sokszor leírom, hogy az Intel CPU-k drágábbak, de sokkal tovább ki fognak szolgálni, mint egy AMD CPU. Nekem egy Intel Core i7 920-as processzorom van 65 körül vettem még 2009. októberében és 4ghz-en egy közepes minőségű AC hűtővel simán elmegy, alacsony feszültségen és még az r9 290-nel is megbirkózik! Vehettem volna olcsóbban AMD procit annak idején, de akkor már lapot + CPU-t is cserélnem kellett volna és anyagilag sokkal nagyobb hátrányban lennék.
2014. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!