Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy i3-4330 mennyire állja...

Egy i3-4330 mennyire állja meg a helyét manapság? Nem csak játékokra gondolok.

Figyelt kérdés
Elég egy 2 magos (4 szálon futó) számítógép? Sokat dolgozom Microsoft szoftverekkel, pl. Office és Visual Studio, hébe-hóba videókat is vágok, na meg a World of Warcraftot is szeretem :D Szerintetek elég lesz?

2014. szept. 17. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én i3-4130-cat használok hasonló körülmények között, mint te, tökéletesen megállja a helyét. Nekem van mellette egy r7 260x és 8GB DDR3 1600mhz CL9. ( Én nem WoW-ozok, hanem Diablo 3-azok inkább és azzal FullHD monitoromonon 60FPS-sel eldöcög :) ).
2014. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BM-Striker ***** válasza:

Komolyabb Excel táblákkal meggyűlhet a baja, Visual Studio-nál meg minél erősebb a processzorod, annál gyorsabban fordul a kód. Videolevágáshoz szintén minél erősebb a processzor, annál jobb, de ez nagyon függ a forrásanyagtól


De egyébként nincs olyan hétköznapilag használt program program, ami ne futna rajta elfogadhatóan.

2014. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tökéletesen megállja a helyét.

Nekem 4150 van, 8gb ram (1333mhz, CL9) és egy HD 7770 mellett.

Átlagos felhasználásra teljesen rendben van. Ha valami brutális nagyságú excel táblát adsz neki, annál már lehet, hogy fog gondolkozni, illetve videóvágásra is jobb lenne egy erősebb processzor, de mint mondtam átlagos felhasználásra tökéletes.

Én Sony Vegas Movie Studio Plantiumot használok, abban egy kb 15 perces 720p-s anyagot, ami nincs agyoncsicsázva (pár hanganyag, cím, pár átmenet, ritkán effekt) MP4-be, gpu gyorsítással kb 45 perc alatt elkészít.

Szóval szerintem meg leszel vele elégedve.

2014. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 menta34 ***** válasza:
Nálam is i3-4130+8Gb+SSD, tavasszal vettem azóta irodai környezetben nem emlékszem olyan érzésre, hogy lassú lenne :)
2014. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!