Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki a laptopom...

Miért kapcsol ki a laptopom játék alatt?

Figyelt kérdés

Infók: Dell Inspiron 17R N7110 Core i7, 8GB RAM 2GB VRAM


Már 2. alkalommal kapcsol ki a Counter Strike Source játék alatt, de régebben nem csinált ilyet. Ugyanakkor játszom más játékkal is pl.: Diablo 3 Soul Reaper, ami megítélésem szerint jobban megkéne, hogy dolgoztassa a lapost, de az alatt nem volt ilyen problémám.


Illetve olyat csinált már régen, hogy kikapcsolt játék közben, de akkot nagyon meleg is volt (forró :) ).


Most viszont a 2. alkalommal miutánn visszakapcsoltam nem kezdett el tölteni semmit, hanem elkezdett csipogni. Ha jól emlékszem 3-at sípolt, szünet, 3 síp stb.


Szóval mi lehet a probléma?


u.i.: Ha kell még infó, tudok írni.


2014. szept. 17. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerinted akkor megoldja a problémát, ha frissítem a BIOS-t?
2014. szept. 17. 20:03
 3/5 Tengor ***** válasza:

A BIOS frissítés nem erre való, bele ne kezdj ennyi hozzáértéssel!

Valószínűleg túlmelegszik. Milyen idős? Mikor volt utoljára kitakarítva? Pad van alatta?

2014. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A gép kb. 4 éves, takaríttatva rendesen szerelővel kb. 2 éve volt, azóta porszívóval szoktam kiszívni a port a szellőzőn keresztül (óvatosan). Pad van alatta bár, kisebb, mint a lapos, de van.


De amúgy ennél a két alkalomnál nem volt olyan meleg, hogy kikapcsoljon!

2014. szept. 17. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig túlmelegszik. A porszívó semmit sem ér, csak a rendes takarítás teszi meg a hatását.
2014. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!