Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MacBook Air. Mi foglal ennyi...

MacBook Air. Mi foglal ennyi helyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Oár hónapja vettem egy MacBook Air-t. 128Gb-os. Van rajta pár zene,pár kép,pár videó,és egyszercsak betelt. Valami foglal 70 valamennyi GB-ot. Valaki segítene,hogy mi is foglal annyit?



2014. szept. 14. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:
2014. szept. 14. 23:13
 2/5 CspCsj ***** válasza:

Az Other résznél egy részleges felsorolás, hogy mik tartoznak az Egyéb fájlkhoz:

[link]


Ezzel a programmal megkeresheted, hol vannak sok helyet foglaló fájlok:

[link]

2014. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak erre programok. Pl a What size. Azt tedd fel és részletesen kiírja, hogy mi mennyi helyet foglal. Én rengeteg sallangtól szabadultam meg.

[link]


Plusz még a nem használt nyelveket (pl swéd, orosz, kínai, japán, görög stb) is lehet törölni valamilyen programmal az is elég sok helyet felszabadít. Ezt már nem tudom, hogy milyen programmal csináltam.

2014. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Nem használt nyelvi csomagok eltávolítására - Monolingual:

[link]

2014. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 2 perc alatt sikerült 20GB felesleges cucctól megszabadulnom!:)
2014. szept. 15. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!