Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer PC + olcsóbb laptop...

Gamer PC + olcsóbb laptop vagy PS4 + MacBook Air?

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 21:54
 1/9 Tengor ***** válasza:
52%
Utóbbi összeállítás jóval drágább, arra szavazok. Holnap itthon vagyok, áthozod?
2014. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BM-Striker ***** válasza:
HP Probook 450 G1 + PS4 + egy olcsó, de fejlesztető pc (H97 lap, G3220, 4gb RAM, használt HD5770/GTX460)
2014. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
attól függ mire kell a laptop ... ha csak vinni magadal néha egy kis excel stb stb stb meg ilyesmi de semmi komoly akkor sima laptop ... a macbook azoknak fontos akik dolgoznak rajta semmi adat nem veszhet el nem törhetik fel öket stb és egy túlárazott cuc ami az átlag felhasználónak fölösleges :D és asszem ezzel meg is válaszoltam azt meg dönts el te hogy ps-en vagy pc-n akarsz játszani
2014. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Gamer PC" + Macbook Air. Nekem bejött. :-)
2014. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tengor :D
2014. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már megint ez a "túlárazott"... felejtsétek már el ezt, főleg a MacBook Air-nél. Kategóriája legjobb laptopja, ennyiért nem kapsz még egy ilyen ultrabookot.


Én az utóbbira szavaznék, bár Xboxos vagyok, de erre nem vonatkozott a kérdés. :D

2014. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BM-Striker ***** válasza:

Én pl nem vagyok meggyőződve, hogy az ultrabook-oknak van-e érelme.


Szerintem nem éri meg a szerelhetőséget feláldozni a vékonyság oltárán.


Egy jó 15 colos ULV processzorral kb. ugyanazt az akkuidőt képes nyújtani.

2014. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én pl nem vagyok meggyőződve, hogy az ultrabook-oknak van-e érelme. "


Akkor ezt nem neked találták ki. Nekem volt nem ultrabook-om, és most mégis az van, és egyáltalán nem bántam meg.


"Szerintem nem éri meg a szerelhetőséget feláldozni a vékonyság oltárán. "


Mit szereljek egy laptopon? Korábban vinyókat cseréltem benne (flash-t nem kell, és ha igaz, amíg használom, nem is fog kelleni), ventit (azt most is lehet), vagy aksit (jó, ezt most otthon nem fogom tudni megoldani), vagy memóriát (8GB van benne, egy ideig elég lesz, ha ennél több kéne, az nyilván nem ez a kategória).


"Egy jó 15 colos ULV processzorral kb. ugyanazt az akkuidőt képes nyújtani."


12 órát? Melyik?

2014. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BM-Striker ***** válasza:

HP Zbook 15 extra akkumulátorral felszerelve pl.



Az akkumulátorok előbb-utóbb meghalnak, és szervizben cseréltetni nagyon drága.


Alávetően szerelhetőség hiánya miatt sokszor akkor is szervizbe kell vinni a gépe, amikor egy bontott cserélaktrész annak töredékébe kerülne.

2014. szept. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!