Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen intel alaplapot vegyek?

Milyen intel alaplapot vegyek?

Figyelt kérdés
Hello. Még pár hónappal ezelőtt összeraktam egy konfigot, utána nyaralgatni voltam meg most sulikezdés, és ránéztem gyorsan az árakra mert hamarosan rendelni szerettem volna, és azt kell mondjam, hogy nagyon meglepődtem, mert az asus H97-plus ára laza 5 ezerrel ment fentebb. Egy intel i5-4690 lenne alá de nem tudom, hogy mi legyen az alaplap 25k körül. Előre is köszi a helpet :)

2014. szept. 14. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Viszont ez a proci is elég és akkor az Asus h97-plus is beleférne a keretedbe: [link]

Milyen videokártya és mennyi ram lenne?

2014. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Szarabb procit vegyek azért h egy jobb alaplapra teljen?
2014. szept. 14. 13:18
 3/9 A kérdező kommentje:
H97 guard pro azért nem jó mert nincs rajta sima pci slot.
2014. szept. 14. 13:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem sokkal gyengébb az a proci és azt írtam, hogy az is elég.

[link]

2014. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez most komoly? képes lennél 10.000 Ft-al többet költeni egy játék alatt ugyanúgy teljesítő procira, mint alaplapra?

http://www.youtube.com/watch?v=lyDEMaHu5_8

2014. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy az én szemem rossz e vagy a tied, de én sehols se olvastam se a kérdésemben se a hozzászólásaimban hogy játékra kell a proci. Játék mellet fő feladata lesz még a gépnek a modellezés, programozás, szoktam vegassal vágni is.
2014. szept. 14. 17:06
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg ez a játék alatt majdnem ugyanúgy teljesít szerintem nem teljesen úgy van ahogy mondod. Elég sok játéknál akár 15-20 fps is van a két proci között...
2014. szept. 14. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:

"Elég sok játéknál akár 15-20 fps is van a két proci között..."

Például? Bizonyítsd be valamivel, légy oly szíves.

2014. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

játék alatt 20 processzor:

[link]

itt nemcsak hogy 15-20 fps nincsen, hanem 2-3 sincs


munka alatt 20 processzor:

[link]

[link]

ha munkára kell (és ezt valóban nem említetted) akkor ne i5-öt vegyél, hanem i7-et vagy 8 magos AMD-t!

2014. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!