Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot vegyek?

Milyen alaplapot vegyek?

Figyelt kérdés

A gép játékra lesz.

Alaplapot keresek hozzá csak nem tudom milyet vegyek ami jó minőségű és támogatja a CrossFire-t és a SLI-t és lehetőleg 8x-ba menjen a két kártya a max. keret 30-35K ezek már megvannak:



Intel Core i5 4690k


Corsair 2x4GB DDR3 1600MHz


Sharkoon 700W WPM v2 (moduláris)


Gigabyte GZ-G3 Plus


XFX Radeon R9 280X 3GB (CrossFire-be)


És még a másik kérdésem hogy bele fér-e a kártya ebbe a házba?



2014. szept. 14. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

miért Crossfire-t akarsz?

Egy sima R9 290X sokkal jobb lenne, az is elég sokáig.

A Crossfire-nek / SLI-nek vannak hátrányai. Van sok játék, ami nem szereti, van ahol alig érsz el teljesítmény növekedést, de a fogyasztás a duplája, szvsz nem éri meg, csak akkor, ha két csúcs kártyát akarsz így összekötni, de ez az én véleményem.

XFX-et én nem vennék, mert mindenhol 12 hó garanciával árulják, ami elég kevés.

Én a házat is elfelejteném. Nagyon keskeny, hátul az a 8cm-es venti meg egyenesen nevetséges...

Inkább nézz valami jobb házat: Corsair 200R, Zalman Z11, stb

Tápnak most pontosan nem tudom, hogy milyen bele van, de majd utánanézek.

2014. szept. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor inkább egy R9 290X-et veszek és majd mellé ha kell akkor még egyet és azért volna jó ha kettő PCI-E x16 volna ami legalább x8 x8-ba dolgozna írna valaki ilyen lapot ami belefér a keretbe.És amit elfelejtettem még jó volna a tuning miatt z97-es.
2014. szept. 14. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!