Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jól működik a routerem?...

Jól működik a routerem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nemrég bevezették nálunk egy upc fiber power 60 csomagot,de a routerem ezt 25 és 5 mb-re osztja. Ha visszadugom router nélkül, akkor normálisan jön a 60 mb és a modem LINK ledje sem sárga. Hallottam, hogy van valamilyen optimalizáló, de azt csak XP-re van (tudtommal), én meg Windows 7-et használok. A routerem EDIMAX AR-7084B típusú.Az előző upc csomagomban 25 megás netem volt router nélkül is, meg annak használatával is.
2010. jan. 19. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a routered csak 24Mbps-val működik max. Szerezz másikat, bár az olcsóbbak mind "csak" max 54Mbps - de szerintem nem veszed észre azt a minimális különbséget az 54 és 60Mbps között.
2010. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia köszi a választ, tudnál küldeni egy konkrét routert példának? mert a leírások közt csak annyit látni,hogy 10/100-as és annyi a mostani routerem is.
2010. jan. 27. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!