Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a wifi...

Miért nem működik a wifi routerem?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy wifi routert (Kraun, 150 Mbps), és nem tudom beállítani.Mert nincs netem, hanem másnak a netét akarom használni a házban, a wifi segítségével.(neki van wifije, és azt szeretném fogni vele).És hogy tudnám beállítani hogy én net nélkül, úgymond "lopjam" másnak a netét??
2011. jún. 11. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs neted, hogyan írtad ki ezt a kérdést?

Amúgy ha le van jelszavazva a net, és nem tudod jelszót, akkor nem fogod tudni beállítani.

2011. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

a barátomnál irtam ki a kérdést.

és nincs lejelszavazva mert telórol is tudunk arról netezni.

2011. jún. 11. 17:23
 3/14 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha egyszerre egy géppel akarsz csatlakozni, akkor kár volt routert venni, elég lett volna egy 1500 ft-os wifi adapter.

A routeren be kell állítani, hogy kliens módban, Ap-ként működjön (gondolom lehet, a routerek többségén lehet).

2011. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

valaki nagyon vicces kedvébe van :)

Hibás egeret/billentyűzetet mielőbb cserélj, mert az alaplap nem túlságosan örül az ilyen megpróbáltatásoknak... már ha érted mire célzok

2011. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
elnézést, nem ide akartam
2011. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A routeren be kell állítani, hogy kliens módban, Ap-ként működjön (gondolom lehet, a routerek többségén lehet).


Ekkora böszmeséget írni...

2011. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És hogy tudom beállítani a routeremen hogy kliens módban AP-ként működjön?
2011. jún. 12. 16:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ugyanis a kliens mód és az AP mód kizárják egymást. Azért írtam hogy böszmeség ;)
2011. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
oké.de akkor hogy tudom úgy beállítani hogy én net nélkül mástól "lopjam" a netet??
2011. jún. 12. 16:46
 10/14 legendavagyok01 ***** válasza:

Itt van egy hasonló leírás, de a routered használati utasítását is nézd meg. Egyáltalán nem biztos, hogy össze fogod tudni hozni, ezért is írtam, hogy ha simán más titkosítatlan wifi-jét akarod fogni, teljesen értelmetlen volt routert venni, csak egy usb-s wifi adapter kellene az asztali géphez(notebookhoz valószínűleg az se). Már ennyiért lehet kapni:

[link]

2011. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!