Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Néhány másodperces gép fagyás?

Néhány másodperces gép fagyás?

Figyelt kérdés
Elég gyakran csinál olyat a gépem, hogy másodpercekre befagy a képernyő ( akár játék közben is) aztán ismét pár percig normálisan működik. ez a probléma addig áll fent amíg újra nem indítom ( ilyenkor a gép sem áll le csak ha hosszan a kikapcsoló gombot nyomom) van vmi ötletetek mi lehet a probléma?
2014. szept. 12. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Merevlemez vagy ilyenkor a videókártya driver újrainditja magát, bár utóbbiról értesitést kapsz. Hogy még izgalmasabb legyen mindkét hibát okozhatja tápellátás.
2014. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
HDSentinel mit mutat?
2014. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hd Sentinelt nem ismerem, illetve nem tudom, milyen program.

Az első válaszra visszatérve, mivel orvosolhatnám a problémát? Volt már rá példa, hogy gép indításkor kaptam egy üzetet ezzel kapcsolatba.

2014. szept. 12. 17:05
 4/7 Tengor ***** válasza:
Letöltöd, felteszed, mutat egy számot a kondícióról. Ha nem 100%, akkor lelkiekben készülj egy új winyó vásárlására!
2014. szept. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Videókártya driver újraindult és helyreállt, kb ezt kaptad?


Frissitsd a drivert ha van elérhető újabb verzió. Frissitsd az operációs rendszert ha eddig nem tetted meg.

Memóriahiba.

Táphiba.


Jellemzően ezek okozzák.

2014. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Garanciás még a gép, online rendeltem, és eléggé macerás a szervizbe juttatása, köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 12. 17:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Előfordult már, hogy összeomlott a "képernyő" is. Arról kaptam üzenetet, hogy összeomlott, és ismét helyreállt. Ez ritkán fordul elő.
2014. szept. 12. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!