Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a TV tuneres...

Vélemények erről a TV tuneres monitorról?

Figyelt kérdés

[link]


Többet nem tudok rászánni, már ez is egy kicsit sok nekem.

Megéri megvennem? Mindenképpen TV tuneres monitor kellene, mert tönkrement a TV-m (nagyon régi volt már).

kb 70%-ban a géppel használnám, a többiben TV-nek használnám.

Egyébként a most egy Scart csatlakozóval van összekötve a TV-m és a upc által kapott media boxom.

Ahogy nézem, ezen is van Scart csatlakozóm.

Tehát akkor összekötöm, és minden működni fog?

Távirányítót kapok hozzá, vagy mindig a monitoron kell kapcsolgatnom mindent?



2014. szept. 11. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha méretben megfelel, akkor működni fog.

Van hozzá távirányító. [link]

2014. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítés:


Viszont a céljaidnak megfelelne egy - akár használt, de garanciális - fullHD-s tv is nagyobb képátválóval, ha nem FPS játékok jelentik a számítógép használatot.

2014. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 homo ludensz ***** válasza:
100%
Nekem ilyesmi volt LG 22"-os és mikor megvettük még elég drága volt. Használtam pár évig és a végén a TV.-tuner purcant ki benne. Mos rákötöttem egy Samsung TV.-t a PC.-re mert felszabadult a családban és jobb is nagyobb is. Néz szét és szerintem is vegyél egy neked megfizethető használt LCD TV.-t.
2014. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ez a 24" lenne a legideálisabb, mert viszonylag közel ülök a monitorhoz (70cm kb), szóval a tv nem lenne jó.

Egyébként lesz FPS is (Battlefield 3-4) szóval ott nem jó, ha nem látom be a monitort rendesen, de nem a játék a jellemző. Leginkább netezni, szöveget szerkeszteni, filmet nézni szoktam.

Szóval max egy 27-es monitor lenne a jó, de sajnos az meg már drága nekem.

Így marad a 24", ami még éppen elég tv-nek, mert elég közel van az ágy az asztalomhoz.

Köszönöm a választ mindenkinek, megy a zöld!

2014. szept. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!