Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LG 22EA53VQ-P IPS monitorról...

LG 22EA53VQ-P IPS monitorról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 12:24
1 2
 1/11 BM-Striker ***** válasza:
Egyike jobb monitoroknak a saját árkategóriájában. A tn paneleseknél mindenképpen jobb.
2013. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 63-as változat van itthon.

[link]


Nagyon meg vagyok vele elégedve, játék alatt, filmnézés, böngészés közben is

2013. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Teszt az 53-ról:

[link]


Teszt a 63-ról:

[link]

2013. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
53 és 63 között ahogy látom a panel a különbség. 53-ba IPS, 63-ba AH-IPS van... Miben jobb az AH-IPS?
2013. szept. 5. 14:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mi a különbség a két paneltípus között, de ha ezen az oldalon felteszed a kérdésed, esetleg utánaolvasgatsz akkor biztosan választ kapsz:

[link]

2013. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó monitor.

Grafikai tervezésre használom. Tökéletes erre a célra.

Picit instabil az állványa és egy picit zavaró a képernyő bal alsó sarkában a bevilágítás filmezésnél, mikor sötétebb a képernyő, de úgy tudom, hogy ez az ips technológiánál normális.

63:

Hogy az AH-IPS mennyivel jobb a sima IPS-nél, az jó kérdés, lehet, hogy csak annyira minimális a különbség, hogy egyébként nem érné meg (nekem) azt az 5.000 ft árkülönbséget, ami a két monitor között van.

2013. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nekem is ilyen monitorom van, én egy rossz tulajdonságot észre vettem, nem tudom hogy akinek ugyanilyen monitora van észrevette-e, hogy a gép "monitor" bekapcsolása után amíg nem üzem meleg úgymond a monitor, kb. több mint félórán keresztül nehezen, de észrevehető hogy mintha zavaros féle lenne a képernyő minősége, olyan mintha ilyen apró hálós szerű szemcséket/pontokat lehetne látni rajta minden felé a képernyőn. Ez a jelenség a monitor "hidegen" bekapcsolása után kb. kicsivel több mint félóráig tart, majd fokozatosan megszűnik a jelenség, és a képminőség teljesen megfelelő lesz. Nem tudom hogy ez a fajta jelenség ennél a monitornál normális dolog-e, de engem kissé zavar, mivel az előző régi LCD tn-paneles monitoromon nem vettem ilyen jelenséget észre. Nálatok akiknek ugyanilyen a monitorotok van, nem vettek ilyesmit észre, vagy nálatok is ilyen?
2014. febr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nos közbe már vettem egy ilyen monitort, és nekem ilyen problémám nincs vele. Valószínűleg hibás a tiéd, szeritnem ha garanciás, akkor nézessed meg. Három zavaró dolgot tudok modnani: Egyik a super enery saving mód (funkcióknál a második)... Ilyenkor néha indokulatlanul is magától besötétül a kép, néha kivilágosodik. Egy FPS lövöldözős játék közbe írtóra zavaró, ki is kapcsoltam. A másik az, hogy a jobb felső sarokba mindig behozza a D-SUB jelet, amikor egy játék alatt leteszem a tálcára. A harmadik pedig az, hogy néha sjanos hiába tudnám max. felbontásban üzemeltetni és kiélvezni, de sok olyan játék van, ami még nem tudja kezelni ezt a nagy felbontást, és azok úgy eléggé torzítanak, kénytelen vagyok kisebb felbontásban használni...
2014. febr. 14. 20:52
 9/11 Trevor. ***** válasza:
Tudom, régi a kérdés, de én is ilyen monitort tervezek, használtan tudnék hozzájutni. Vélemények alapján jó kis darab.
2015. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BM-Striker ***** válasza:

#8


Nem az a baj, hogy nem 16:9-as felbontásban játszol?


1280*720/1366*768-ban nem kéne torzítania.

2015. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!