Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzet matrica, tapaszta...

Billentyűzet matrica, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van egy eladó török billentyűzetes laptop,amihez jár magyar matrica. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Az op rendszer magyar. Megéri megvenni? Informatikusnak készülök,nem lesz gond vele? Mennyire kopik a matrica és mennyire észrevehetetlen? Egyszerű rátenni? Előre is köszi a válaszokat!
2013. aug. 26. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha normálisan teszed rá a matricát, évekig kibírja.
2013. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A billentyűzetmatricáról tudok véleményt mondani, mert sajnos van tapasztalatom vele. Nem egy jó találmány. Nehéz felrakni egyenesen. A végeredmény az, hogy nem szépen egyenesen állnak, hanem az egyik erre ferde, a másik arra ferde egy kicsit. Ez esztétikai hiba. Kb. 1-2 év használat után elég látványosan elkezdett kopni. 2 év után már voltak olyan sűrűn használt billentyűk, amelyeken már semmilyen jel nem látszott annyira elkoptak, csúnyák is voltak. Aztán miután elkopott a nagy része, neki fogtam leszedni őket. Azzal meg az volt a baj, hogy leszedni ugyan letudtam a matricákat, de a helyén ott maradt a ragasztó, ami ragadt mint az őrült, tehát szinte használhatatlan volt a billentyűzet. Egy jó pár órát és nem kevés eszközt bevetve tudtam csak eltávolítani nagyjából a ragasztókat. Szóval sikerült visszaállítanom nagy nehezen a billentyűzetemet a gyári formába és tudom, hogy még egyszer fel nem tennék ilyen matricát.
2013. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!