Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudok valahogy több helyet...

Tudok valahogy több helyet csinálni a C meghajtón?

Figyelt kérdés
Szóval lett C és D csinálva. A C-n kevés hely, mert ot igazából semmi sincs, a D-n sok, oda telepítettem mindent, ott tárolok mindent. De a D mostanában nem jó, szakembert kéne hívni, de az most nem megy. Igazából ha csak egy C meghajtó lenne, nekem az is jó lenne. Vagy legalább azon sok hely.. Hogyan csinálhatnám ezt meg? Valahogy át lehet rakni a D-ről a C-re a helyet?
2014. szept. 9. 16:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak egy 80 gigás vinyó van a gépedben?
2014. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem, eddig volt D-m, és egyszer csak eltűnt.. Azon volt a legtöbb hely. De azt hiszem amúgy 1 TB volt a vinyóm..
2014. szept. 9. 20:22
 13/20 anonim ***** válasza:
vedd le a ház oldalát, és nézd meg hogy mi van benne.
2014. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy azt hiszem?

Én konkrétan tudom, hogy 2X1+1X2 TB HDD, meg egy 120 Gigás SSD van a gépemben.

2014. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én viszont nem tudom, mert nem én vettem, nem is érdekelt soha. Apám szerint 1 T. De elvielg emg lehet nézni valami programmal is, a másik gépen szépen kiírja, ezen a gépen ugyanaz a program nem írja, csak hogy 80GB. De tudom, hogy annál több. hát egy hete még volt D meghajtóm és sok helyem.. Most eltűnt. De rájöttem, hogy akkor így nem is tudom összevonni a C-vel, mivel nincs mit összevonni vele..felszívódott egyszerűen a D.
2014. szept. 9. 21:55
 16/20 anonim ***** válasza:

Akkor fizikailag 2 DB vinyónak kellene lennie a gépedben, és az 1 terrás vagy bedöglött, vagy nem kap áramot, vagy valaki kiszedte a gépedből.

Olyanról még nem hallottam, hogy egy vinyón 80 giga megmarad, 950 meg eltűnik.

2014. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

És tényleg kettő van!:D

Valószínű az egyiknek akkor valami érintkezési baja lehet, mert egyszer eltűnik, egyszer van. Most épp van: [link]

A rossz hír, hogy ezzel én ugye nem tudok mit csinálni, a jó, hogy megvan a hiba, akkor nem valami vírus vagy ilyesmi, hanem az egyik vinyó..

Köszönöm a segítséged!:)

2014. szept. 9. 22:36
 18/20 anonim ***** válasza:

Én mondok még egy rossz hírt: minden ami a D-n volt az elszállt. (RAW fájlrendszer, tehát formázatlan) ergó tök üres.

Ha kontakthiba okozza azt sürgősen ki kell javítani, addig mellőzd a gép használatát mert maradandó károkat is szenvedhet a vinyód. (Mint ahogy már meg is történt ezek szerint.)

2014. szept. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mit jelent a kontakthiba?
2014. szept. 10. 13:16
 20/20 anonim ***** válasza:
Érintkezési hiba. Cseréld ki a vinyó kábeleit.
2014. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!