Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Router újra lehet programozni?

Router újra lehet programozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy LG U+ WIFI100-asom és akárhogyan indítom újra nem akar beengedni az admin felületre "admin" jelszóval (hard-reset is megvolt..) Szóval valahogy belehetne lépni ftp-n keresztül vagy valahogyan a routerbe hogy kikeressem a jelszót? (vagy mysql-en)Igen, ez egy koreai router, szóval ez is lehet gond? de szerintem, új beállításokkal engedne..

2014. szept. 7. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hard reset után be kell engednie a gyári felhasználóval és jelszóval.

Ha "admin"-nal nem enged be, akkor nem admin a gyári jelszó...

2014. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:)

tudsz koreaiul?

[link]

2014. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
idáig minden okés megtaláltam ezeket én is, de mégsem akar admin jelszóval beengedni... valami gond lehet? hogy itteni magyar internet hálozatra máshogy reagál a router? vagy ipv4 címet kéne átállítani?
2014. szept. 7. 11:32
 4/6 anonim ***** válasza:

"idáig minden okés megtaláltam ezeket én is, de mégsem akar admin jelszóval beengedni..."

És felhasználónévnek ezt írtad be? "사용자 암호"

LoL.


"hogy itteni magyar internet hálozatra máshogy reagál a router?"

Ez viccnek is rossz. Egyébként meg a router admin felületének még semmi köze a WAN hálózathoz.

2014. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Router alján matricán pedig rajta kellene lennie default usr/pass kombónap
2014. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem található rajta, meg belépéskor csak egy jelszót kér.
2014. szept. 7. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!