Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik router képes arra,...

Budwa kérdése:

Melyik router képes arra, hogy a netet megossza sávszélesség szerint?

Figyelt kérdés
szeretnék arról érdeklődni, hogy melyik beállítás az, amelyik a netet ossza meg.

2014. szept. 2. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Úr Isten! -.-
2014. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egy fagyit, de ahhoz el kell menjek a boltig. Neked nehezebb dolgod van, telepítsd újra az agyad. Hard Reset! :)))
2014. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

Mindegyik router arra van, hogy megossza az internetet.


Ha meg az egyedi testre szabható sávszélesség menedzsmentre gondolsz (IP QoS) az is van mindenkiben szerintem, ami ma kapható. Még a legolcsóbb TP-Link -ekbe is van.

2014. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Poc tudta mit kérdezek érdekes, ti még a neveteket se írtatok ki. Utána ugattok nekem? Nagyon kemények vagytok.

Köszönöm a választ Poc

2014. szept. 3. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Rakjál valami írásjelet a mondat végére haver! :D Ennél a leckénél logtál a suliból? Akkora hülyeséget kérdeztél, hogy más válaszom sajnos nem volt. Ha egy kicsit is lenne agyad tudtad volna, hogy MINDEN router megossza a netet. Erre találták fel! Jó reggelt! :)
2014. szept. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Ő az IP QoS -t vagyis egyedi prioritás alapú, sávszélesség menedzsmentet kérdezte, csak nem tudta egyértelműen megfogalmazni a kérdést.

Azt pedig a régebbi routerek többsége bizony nem tudta.


A választ megkapta, mindenki boldog, szóval ne oltsuk tovább egymást értelmetlenül.


Szép napot!

2014. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze!
2014. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ előre is, amit mondtál nekem, de sok routerben nincs ilyen tulajdonság, az enyémben sincsen. sajnos. van egy ilyen opció, de az nem sávszélességet oszt szét, hanem különböző alkalmazás fajtáknak ossza a prioritást. HTTP, FTP, Torrent stb.
2014. szept. 28. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!