Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi laptopról? Www.Toplaptop.hu/laptop/dell_laptop/dell-inspiron-3542-akcio s-kek-laptop. Html

Figyelt kérdés
Hétköznapi használatra kellene csak, de az érdekelne, hogy egy egyszerűbb vágóprogi vagy pár éves játékok alacsonyabb beállításokkal futnának-e vajon rajta. Tudom, hogy belépő gép, szóval kérlek, ne ajánljatok másikat, kifejezetten ez érdekelne, hogy mire lehet képes. Köszönöm!

2014. szept. 5. 02:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A 2957U-val szerelt 4GB ramos gépre gondoltál? Mert ebből a linkből kihámozni nem könnyű.... Ez esetben... Pár éves alatt mit értesz? 2-3 éves nem valószínű, hogy egyáltalán elindulna, 6-8 éves menne. Windows movie maker is elfut rajta, de ne számíts arra, hogy nagy felbontáson süvíteni fog.
2014. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

valóban, elnézést, nem tudom, hogy miért így másolta be, de arra gondoltam, javítva:

[link]


megkockáztatva, hogy oltári baromságot kérdezek, ha mondjuk ugyanezt a gépet venném, de 1,7 Ghz-es változatban, az mennyire dobna a használhatóságán? Adobe premiere prora gondoltam egyébként, de egy nagyon régi, 2-es változatára, mert csak egyszerűbb műveletekhez kell, de mondjuk örülnék, ha egy Mass Effect kis beállításokban elfutna rajta, de általában nem játékgép lenne.

Köszönöm a választ!

2014. szept. 5. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:

A kettes Adobe premiere pro minden új laptopon elfut, még ezen is.


"1,7 Ghz-es változatban"

Ezzel nehéz mit kezdeni... Ez lehet egy tizenkét éves Pentium 4-es, vagy akár egy i3-4010u, ami nem mindegy...


Amúgy erre gondoltál?

[link]

Igen, dobna rajta valamennyit.


[link]

De az igazi ez lenne. Mind videózásnál, mind Mass Effectnél és társainál jól jönne az a 820M.

2014. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!