Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen parancssorral tudom...

Milyen parancssorral tudom lemásolni a merevlemez egyik partícióján lévő összes fájlt?

Figyelt kérdés
Adott a probléma, hogy nem tudom telepíteni a windowsnak sánt 50GB-s particiora a windowst. De a másik nagyobb partícion ott az összes cuccom. Alábbi hiba üzenetet kapom:a windows nem telepíthető erre a lemezre. A kijelölt lemez MBR partícós táblát tartalmaz. Az EFI alapó rendszerekben a Windows csak GPT-lemezekre telepíthető. AZt gondolom, hogy marad a parancssor megoldásnak. Köszi előre is a válaszokat!

2014. szept. 2. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor átraktam a hdd-t egy másik gépbe, átmásoltam oda az összes cuccomat és teljes új típusú formázást csináltam, hogy felmenjen a windows. Azután másoltam vissza a cuccaimat a megfelelő új partícióra. Sajnos nem maradhat semmi a hdd-n.
2014. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt laptoppal nem tudom meg csinálni.
2014. szept. 2. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy orbitális pendrive, vagy külső winchester esetleg egy hatalmas online tárhely segíthet rajtad, más nem nagyon akkor. Esetleg régebbi windowst raksz, mint a 8.1.
2014. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Külső merevlemezzel csináltam meg végül. Parancssorba beírtam (ezt 2 napig kerestem) xcopy f:\*.* d:\*.* /S /E
2014. szept. 5. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!