Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor és vidókártya?

Processzor és vidókártya?

Figyelt kérdés

Főként játékra kéne a fent említett 2 alkatrész kb. 60-70 ezer Ft körüli értékben.

Lehet hogy alaplapot is kell cserélnem,de nem vagyok benne biztos.(ez van most: AsRock G41M-VS3)

A processzor lehetőleg 4 vagy több magos legyen,de ez ne menjen a videókártya rovására.

Mivel nem vagyok otthon e téren, ezért a ti segítségeteket kérem, hogy melyiket ajánlanátok,melyik a legjobb az áráért, melyik áll helyt a játékok terén.

Köszönöm!



2014. szept. 2. 17:51
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg te nem tudod,nem egy gépet raktam már össze, ne okoskodj nekem, te még a csattogós lepkét húztad magad után amikor én már számítógépekkel foglalkoztam, inkább te nézz utána a dolgoknak, és ne akard bemagyarázni hogy az intel jobb mint az amd. De tudod mit legyen igazad ,nem vitatkozok
2014. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
48%

Asrock FM2A88X Pro lap

760K proci

R7 260X VGA

Vagy

Q9650 proci és R7 265/R9 270.

2014. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

#11 aki gt 640 vesz az se ert a szamitogepekhez!

#10 +1

#11 lehet hogy gepet raktal ossze csak egyik se volt jo!

Az intel erosebb ezt akarki megmondja! Csak te nem!

2014. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
#11 Elhisszük, hogy jobb az AMD, HA érvekkel alátámasztod, megmondod, hogy melyik Intel procival vetetted össze, mert az se mindegy, hogy melyik két proci.
2014. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%
Erősebb? az intel a kezdetek óta szar már régen is sok gond volt vele régen csináltak egy tesztet és még egy c64 procija is pontosabban számolt mint az intel:) nézz utána, a gt640 nagyon jó kártya ha az ár/teljesítményt nézzük
2014. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
#15 Jó igen volt hogy az AMD jobb volt, de az nagyon régen volt, egy tesztet linkelhetnél, elmondhatnád, hogy miért "szar" az Intel.
2014. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Na es te miert akarod beadni azt hogy AMD jobb mint az Intel! Visszamesz az idobe tobb evre is! Nem a multat hanem jelent es a jovot kell nezzni!
2014. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd én linkelek teszteket, sőt szerintem a kollégák nevében is beszélhetek.
2014. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Srácok, ne veszekedjetek, csak azt mondjátok meg, milyen procit, milyen alaplappal, milyen videókártyával érdemes venni, melyik nyújtja a legjobb teljesítményt 70 000 Ft-ért.

Régebben láttam egy amd bulldozer x8-at egész jó áron.

Vélemények?

2014. szept. 2. 20:12
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Kevés szálon gyenge, sok szálat nem használsz ki. Ha nem életed, hogy újrarendereld a játék közben rögzített videóidat, akkor kevésbé jó választás. A csúcskategóriás 6-8 magos Haswell-E procik is azon csúsznak el a négymagosokhoz képest (átlag felhasználást tekintve), hogy nem tudják kamatoztatni a sok magjukat, pedig azok jóval alacsonyabb órajelen is kétszer gyorsabbak a 8 magos FX-eknél.
2014. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!