Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor és vidókártya?

Processzor és vidókártya?

Figyelt kérdés

Főként játékra kéne a fent említett 2 alkatrész kb. 60-70 ezer Ft körüli értékben.

Lehet hogy alaplapot is kell cserélnem,de nem vagyok benne biztos.(ez van most: AsRock G41M-VS3)

A processzor lehetőleg 4 vagy több magos legyen,de ez ne menjen a videókártya rovására.

Mivel nem vagyok otthon e téren, ezért a ti segítségeteket kérem, hogy melyiket ajánlanátok,melyik a legjobb az áráért, melyik áll helyt a játékok terén.

Köszönöm!



2014. szept. 2. 17:51
1 2 3 4
 1/37 ateszko97 ***** válasza:
Régi 775 be ne vegyél már szerintem új procit mert amugy sem kapsz már boltban csak Használtan inkább vegyél egy újabb félkonfigot Alaplap+Proci+Vga minden féleképp 1150 be gondolkozz.
2014. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Négynél több magnak nincs értelme. Alaplapcsere nem fér bele.


Használtan keress egy Core2 Quad 9550 vagy 9650-et, videokártyából belefér egy új GTX660 vagy R7 270. Esetleg használtan olcsóbban HD6970, HD7870 GTX660 Ti, GTX570.

2014. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

kicsi a keret...

Esetleg vehetnél egy q8000\9000-es procit használtan + mellé egy r9 270\270x-et

[link]


esetleg 1550 es alaplap+ g3420 és hasonló videokártya..

2014. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
0%
én a helyedben lecserélném az alaplapot is ha játékra akarod használni, és nem fos inteles gépet raknék össze,én 1 éve raktam össze az öcsémnek gépet Gigabyte F2a75m-HD2 alaplappal 4 magos procival annak most nem tudom a pontos típusát és olyan jó az alaplapi videókártya hogy eddig minden játék akadozás nélkül ment rajta, az amd-s gépeken amúgy is jobban futnak a játékok, utána a keresztfiamnak is ezt a gépet raktam össze csak az neki bele raktam egy gigabyte geforce gt 640-es kártyát és hibátlanúl megy az összes játék max felbontáson, és nagyon képminőséget tud ez a kártya olyan 55ezerből kijön , de itt úgyis adnak majd jobbnál jobb ötleteket:)
2014. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
#4 nem mindenki akkar Super Marion jatszani!
2014. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,de eddig nem kaptam elég pontos választ a kérdésre. Elég a 4 mag, akkor így valaki össze tudna állítani egy vállalható gépet pontos alkatrészleírással?
2014. szept. 2. 18:26
 7/37 anonim ***** válasza:
#5 Milyen super márióról beszélsz? és mi az hogy márion játszani?:)
2014. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Ami procit FM2-be kapni, azt egy Core2 Quad Q9650 leveri, az integrált vackoknál meg 15 ezer forintért jobb videokártyákat kapni. Rohadtul nem éri meg olyan szarra cserélni.
2014. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
0%
Mert az intel az nem szar mi? :D bírom amikor olyanok okoskodnak akiknek fogalmuk sincs az egészről, az intel tele van hiba javításokkal ami már eleve lehúzza a proci teljesítményét , de nem vitatkozok aki akar nézzen utána, és mielőtt valamit megszólsz próbáld ki:) amúgy meg nem azt mondtam hogy használja az alaplapi videó chippel csak mondtam hogy elég gyors és egy ideig ellehet vele lenni amíg nem tud bele komolyabb kártyát venni, azzal a "szar" alaplapi karival elég jó grafikájú játékok mennek játszható sebességgel pl. nfs rivals , cod ghost ,fry cry 3 ezeket láttam futni rajta és nem rossz fps-el na mind1
2014. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Hát, haver, rád is rád fér, hogy utána nézz a dolgoknak, mert szerintem azt sem tudod, egy számítógépnek melyik az eleje és melyik a hátulja.
2014. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!