Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC szerelés végzettség Nélkül...

PC szerelés végzettség Nélkül Megoldható hivatalosan? Alkalmazott nélkül? jártas vagyok benne csupán nincs végzettségem jelenleg internetes e kerekedő vagyok

Figyelt kérdés
Jelenleg fő állásban modern vonatokat engednek karbantartani aminek értéke igen magas egy PC hez képes

2014. szept. 1. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:

"jelenleg internetes e kerekedő vagyok"

"Jelenleg fő állásban modern vonatokat engednek karbantartani"


Na most akkor a kettő közül melyik?

2014. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az csak 1 megjegyzés
2014. szept. 2. 00:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Attol, hogy nagy erteku vonatokat engednek karbantartani, attol mint alkalmazott, csak korlatozottan felelsz penzugyileg. (Tehat, ha elrontasz egy 200M vonatot, nem kell 200M kifizetned.)

Valalkozokent viszont 100%-osan feleloseget, es garanciat kell vallalnod (ha azt akarod, hogy hozzad menjenek), szoval a ket dolog nagyon nem fugg ossze.

Ha jartas vagy benne, senki sem fogja nezni a papirt, a ugyfelet az fogja erdekeli, hogy jo legyen.

2014. szept. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy haverom, akinek számítástechnikai üzlete van. Szereli a gépeket megrendelészre gépeket rak össze ....

szóval, amit más szakmabeli.

Neki sincs ilyen végzettsége, de ért hozzá nyitptt egy üzletet és már kb. 12 éve megy neki és egyre több a megrendelése és ügyfele.

2014. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell kupálódni a témában, tisztában kell lenni, hogy egy alaplapon melyik csatlakozó mit jelent, illetve csípőből vágni, mit hova kell bekötni, hogy indítasz mondjuk el egy alaplapot számítógépház nélkül (csavarhúzóval mit kell rövidre zárni). Ismerni a tipikus hibajelenségeket. Ehhez nem kell szerintem végzettség, fontosabb az ismeret, a tudás.
2014. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 valaszaban az utolso mondat a lenyeg! +1
2014. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hi ez minden megvan de könyvelőm nonstopp végzettség végzettség nem lát tovább pedig vagy 300 üzletnek nincsen hivatalos pc szervizese holmi rokon szakma max ami kerek perec nem pc szerelő mert egy motoros nem tud autót vezetni feltétlen pedig motor mind 2
2014. szept. 8. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, what?

Ugy ertem, nem ertem, hogy mit akarsz mondani. Atfogalamznad erthetoen?

2014. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet csinálni de minél több kuncsaft lesz annál több lesz a probléma.


Mert lesz úgy hogy hiába mondod a kuncsaftnak hogy erre a gépre nem érdemes windows10 et rakni és azért van csak rajt win7/32 bites mert csak ehhez vannak driverek meg mást nem is bir el


És csak azért is felerőlteti a win10 ez aztán hozza wisza a gépet hogy hátha valamit kicseréltél azért nem gyors a gép mert a szomszéd INFORMATIKUS azt mondta hogy a win10 nek simán kéne mennie


Jártam én is hasonló kép

2014. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!