Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen procit vegyek ebbe az...

Milyen procit vegyek ebbe az alaplapba?

Figyelt kérdés

AsRock 970 Extreme4


Azt szeretném, hogy elg legyen egy R9 280 kihajtására, és még pár évig vigye a játékokat max-ultrán.

Maximum ár: 40k


2014. aug. 31. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
FX 8320 + érdemes hozzá venni hűtőt.
2014. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

FX 8320.


Ha viszont nincs meg az alaplap, akkor én rábeszélnélek egy H97-es lap + i5 4460-ra.

Erősebb, és játékokra sokkal jobb, mint a 8320. (és nem is sokkal drágább)

A 8320 kövezetek meg, de nem igazán játékra való. A 8 szálból egy játék sem profitál, nem használják ki.

Viszont olyan programoknál, amik kihasználják, oda nagyon jó, ha költséghatékony gépet akar valaki építeni.

Fontold meg.

Abban az esetben, ha az alaplap (amiből választhattál volna valami jobbat is FX alá) már megvan, akkor marad a 8320

2014. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A lap már megvan, max a jövőben váltok intel-re, de csak ha az AMD folytatja ezt az APU gyártást...De a jövőben szerintetek lesznek olyan játékok, amik kihasználnak 8 magot/szálat?
2014. aug. 31. 09:51
 4/6 A kérdező kommentje:
AZért választottam ezt a lapot, mert féláron kínálták. Egyébként ASUS M5A97 EVO R2.0-t vettem volna
2014. aug. 31. 09:53
 5/6 halalfalo ***** válasza:

"a jövőben szerintetek lesznek olyan játékok, amik kihasználnak 8 magot/szálat?"


Biztos lesz, de mire azt elérjük, addigra a mai 8 modulos AMD-k már megint gyengék lesznek. Ameddig én a közel 4 éves 2 magos I3-mammal highon Watch_Dogs-ozok, szerintem ne is beszéljünk a 8 modulos AMD-kről. Főleg, hogy pl. az FX 8320 már most is egy 2 éves processzor.

2014. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, biztos lesznek olyanok, de addigra az FX is kevés lesz, szóval ebben kár is gondolkozni.

És igen, régi processzor már, én se építenék játékra gépet ezzel a processzorral. (fent írtam, hogy inkább mire lenne jó választás ez a proci).

Ez most nem jelenti azt, hogy totál rossz az egész, vagy ilyesmi, szóval mivel megvan az a lap, így egy 8320-at vennék bele.

2014. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!