Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen RAM-ot vegyek ebbe az...

Milyen RAM-ot vegyek ebbe az alaplapba?

Figyelt kérdés

Régebbi gépem van és unom már, hogy mindig lassú. Új gépre nem igazán van pénzem, ezért a RAM-ot szeretném bővíteni és esetleg a processzort, szóval azt is mondhatjátok, hogy milyet vegyek.


Korábban tettem bele egy 333MHz-s 512 Mb-os DDR(1)memóriát, de a gép bekapcsolásnál csak sípolt és nem indult el.


Erről az alaplapról lenne szó: [link]


Elvileg 333-400MHz-set fogadna el, de akkor miért sípolt be, milyet vegyek? CPU-t milyet vegyek? - gondolom 2 vagy több magosról ne is álmodjak, de akkor mégis milyet vegyek milyen foglalattal (a foglalatot szerintem a "Intel 865G chipset"-el jelezték, ezt jól gondolom)?

Ja és ha már feltettem a kérdést akkor egy útban meg is kérdem, hogy milyen videókártyát javasoltok, ha lehet linkeljetek. 500 GB-s vinyóról se álmodjak?


Na kicsit több kérdés lett, mint terveztem, hát sorry, de ez az oldal lényege :)



2013. nov. 5. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.


Ez tuti megy vele:

[link]


Csak nem biztos hogy megéri...

2013. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!