Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működő hátsó panelek?!

Itszyzzbitches kérdése:

Nem működő hátsó panelek?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemrég cseréltem hűttőt a processzoromon,amikor elindítottam vele a gépet nem működtek a ps2 csatik is a hátsó usb-ék.késöbb egy olyat is kiírt hogy over current detected on usb device,utánna néztem hogy mi lehet az oka és az hogy túl szorosan volt lerögzítve az alaplap...miközbe nem igaz.De sikerült megoldani,a hűttőt már visszacseréltem,de a csatik nem adják.valakinek valami ötlete hogy még meg tudom-e menteni?



2014. aug. 30. 18:34
 1/9 Tengor ***** válasza:

A túláramnak és a szoros rögzítésnek sok köze nincs egymáshoz.

Valahol zárlat van. Vagy az USB-s eszközben v. az alaplapon. Nem sértettél meg valamit szerelés közben?

2014. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
néztem,de nem lett baja a lapnak,legalábbis nem láttam.de az overcurrentet már sikerült megoldani.meg egy fura sipoló hangot is kiad amikor áram alatt van,még akkor is ha be sincs kapcsolva.
2014. aug. 31. 19:02
 3/9 A kérdező kommentje:
de a panelek még mindig halottak...
2014. aug. 31. 19:03
 4/9 Tengor ***** válasza:
Táp pontos típusa?
2014. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy 550wattos hkc
2014. szept. 1. 10:00
 6/9 Tengor ***** válasza:
Cseréld egy minőségi darabra! Ha szerencséd van, akkor ez már önmagában megoldja a problémát. Ha nincs, akkor visszafordíthatatlan károk keletkeztek az alaplapban (valszeg a tápnak köszönhetően)
2014. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát úgytűnik túl keményen húztam meg a csavarokat és megfeszült a lap,ezért halt meg

a táp működik szépen.

Vettem egy új lapot azt no problemo

Köszi a segítséget mindenkinek :)

2014. szept. 6. 14:01
 8/9 Tengor ***** válasza:
Ezzel a táppal nem jósolnék sok jövőt neki. Tényleg cseréld le!
2014. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tényleg?pedig nem hallottam róla sok rosszat.

chieftec jobb?

2014. szept. 7. 03:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!