Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akkor most milyen teljesítmény...

Akkor most milyen teljesítménye lesz a radeon r9 285-nek? és hogy ezt mennyire fogja kihajtani egy athlon x4 760K?

Figyelt kérdés

sok helyen olvastam hogy teljesen rossz a számozása mert elvileg a 280-nál gyengébb lesz de még az x-nél is de a 270x-nél erősebb :D prohardveren magyaráztak erről valamit a kommentekben de ők se tudták eldönteni hogy hova tartozik :D


nah de ha gyengébb a 280-nál és erősebb a 270x-nél akkor egy 760K kihajtaná ? mert elvileg a 280-at nem képes azt írták itt nekem ! ez biztos ? :P tehát ha kicsit húzok rajta akkor sem ?



2014. aug. 30. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Húzott 760K kihajtaná. Szerintem hülye, aki megveszi, mert kisebb sávszélesség, több ram, amit nem használ ki a kisebb busz miatt.
2014. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 280 alatt lesz valahol a teljesítménye, utóbbit meg szerintem leszedik a piacról, mert nem éri meg annyira jó cuccot olyan kevésért megcsinálni és árulni...
2014. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!