Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártyát vegyem?...

Melyik videókártyát vegyem? Ati 290x vagy Gtx 770 oc?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!Intel I5 3570k procim van asrock z77-es alaplapba. +8Gb ram. Alaplap extreme6. Támogat sli-t és ati cross fire-t!

Melyik kártya lenne jó. Idáig nvidiám volt mindig de szerintem a 290x gyorsabb kátya. Illetve egy amd kártya megy -e egy intel rendszerben! Van e ütközés? Tehát ennek a konfignak melyik kártyát ajánlanátok.


2014. aug. 29. 15:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Kérdező jól teszed, ha gyüjtöd az infót, és végül abból vonod le a végső következtetést. 48 százalék csak le akar járatni, (ezt teszi szinte mindenhol ahol összefutunk) de ha kérek tőle egy hivatkozást, akkor visszahúzódik a csigaházába. Üdv.
2014. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Te nem vagy tokeletes! Itt kezded a veszekedest!


R9 290X! A CF es az SLI nem eri meg!


A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.---> En ezt irtam a kerdezonek valasznak! De te jottel es kezdtel veszekedni! Es nehogy azt mondd hogy hogy azert irtad mert az nVidia mellet allsz! Rosszabb vagy mint a politikusok ki akarod magyarazni magad es nem tudod!


48 százalék szerintem feküdj le túl sokat ittál. :)

2014. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
#31 azt5 mondod ram hogy en mindenhol beled kottok es veszekedek veled es hazudozok rolad akkor mutass egy ilyen kerdest! Koszonom!
2014. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Kérdező jól teszed, ha gyüjtöd az infót, és végül abból vonod le a végső következtetést. 48 százalék csak le akar járatni, (ezt teszi szinte mindenhol ahol összefutunk) de ha kérek tőle egy hivatkozást, akkor visszahúzódik a csigaházába. Üdv. Legyszives mutass egy ilyen kerdest! Ha nem tudsz akkor elismered hogy nekem van igazad!
2014. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Srácok ne itt veszekedjetek mert ezt mindenki látja!!! Mit fognak gondolni! Sőt egyáltalán ne veszekedjetek!
2014. aug. 29. 21:05
 36/39 anonim ***** válasza:
Nem en kezdtem es bocsanat de csak toled!
2014. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Srácok meg van bocsátva! Mentem melózni! Nektek meg jó éjt!
2014. aug. 29. 21:14
 38/39 anonim ***** válasza:

Ez egy kérdés volt ma.


Ezt a processzort lehet tuningolni?


AMD A6 X4 3670K 2.7GHz

Óra jelekkel lehet játszadozni ? Gyárihűtő

(Gigabyte GA-A75M-UD2H alaplap)


Ez a Te válaszod, persze mondhatod hogy ő egy másik 48 százalék, bár az arroganciája illik rád.


Szerinted ez értelmes válasz? "Taníts még mester kérlek!"


A válaszok

1 Az orajelel nem jatszunk!

2 Gyari hutovel nem huzzuk a processzort!

3 Erteni kell a processzor huzasahoz!

2014. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Kérdező jó munkát. :)
2014. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!