Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A déli híd mennyire lehet...

A déli híd mennyire lehet maximum forró?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm alaplapja nagyon melegszik szinté már éget. A lap fm2-es IGP-vel használva, így a híd egy SSD-t és 1-2 USB-s perifériát vezérel.

2014. aug. 27. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Lehet venni az alaplapi bordára kis hűtőt, ha túl forró. Van egy ilyen szokása egyes alaplapoknak, hogy rohadtul fel tudnak forrósodni. Akkor van baj, ha ez kihat a többi hardverre is.
2014. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra a bordára nem hiszem, szépen profilozott kis aluminium darab de kétlem hogy ventit fel lehetne függeszteni rá. A kihatás szerintem megvan, ugyanis mikor erre a hibára bukantam a Windows kékhalálozott. Kis lemez karbantartás, töredezetség mentesítés stb. és most jó, vagyis még most. Lényegében csak tudni akartam hogy szabad-e a hídnak így működni, mert a B variáció az hogy újratelepítés.
2014. aug. 27. 23:24
 3/3 Schnellex83 válasza:
81%

Egy IC üzemi hőfoka kb 50-60-70fok. Szóval ha HŰTŐ 60-70-80 között van az már baj.

Megoldás. Számtech műszaki embert kell keresni és nem csak hűtőt rakni rá, hanem pasztát is kell cserélni alatta.

Nem kell feltétlen mini hűtő, jó a nagy is 8 x 8 cm használt Silent hűtő Galacialtech. Valahogy be kell rakni a házba és fel kell fogatni....

2014. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!