Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP CP1215 nyomtató tonercsere...

Cryssh kérdése:

HP CP1215 nyomtató tonercsere nagyon halványan nyomtat. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Frissítettem a nyomtató saját szoftverét, és az illesztőket is. Bármilyen minőségbeli beállítás után ugyanolyan haloványan nyomtatja a színeket.

Mivel majd 80.000 Ft volt a gyári toner (3 szín + fekete) ezért az ideg szétvet!


A feketének feketének kellene lennie, nem ilyen szürkés valaminek!

Régebben a gyári start csomaggal kinyomtattam egy csomó képet. Ugyanazokat az új tonerekkel is... és elképesztő a különbség. Ami vicc, hogy az új tonerek raszteresebben nyomtatnak. Nincs meg a finom részletezés... ezek csak becsíkozzák azokat a részeket.


Nem tudom mit tudnék tenni.

Az üzlet azt mondja, hogy a tonerekkel nincs gond. Nem koszonlan, nem húznak csíkot..stb.


A nyomtató már nem garis. 1 évet állt a lakásban lefóliázva, mert mocskosul drága a HP toner! De mivel a régi jól bevált monokrómom bemondta az unalmast gondoltam, hogy akkor itt van ez a nyomtató...


tippek?


Rendszer - usb-n csatlakozva, windows 7 64 bit



#lézernyomtató #toner #hp cp1215 nyomtató
2014. aug. 26. 21:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!